BME logo

BUDAPESTI MŰSZAKI ÉS GAZDASÁGTUDOMÁNYI EGYETEM

KANCELLÁRIA · INFORMATIKAI IGAZGATÓSÁG

Munkatársak

INFORMATIKAI IGAZGATÓSÁG

Balogh József igazgató R ép. 310/1 463-1679 balogh.jozsef@bme.hu
Golenczki Krisztina titkárnő R ép. 310/1 463-2421 golenczki.krisztina@bme.hu
Folhofner Renáta ügyviteli alkalmazott R ép. 310/1 463-2421 folhofner.renata@bme.hu

IT Szolgáltatási Osztály

Dr. Halász Péter osztályvezető R ép. 425 463-2154 halasz.peter@bme.hu
Bessenyei György operátor R ép. 401 463-2685 bessenyei.gyorgy@bme.hu
Bozsik István szoftver fejlesztő R ép. 431 463-1169 bozsik.istvan@bme.hu
Eckhardt Ágnes operátor R ép. 401 463-2685 eckhardt.agnes@bme.hu
Makkai Károly operátor R ép. 401 463-2685 makkai.karoly@bme.hu
Mészáros Gergely operátor R ép. 401 463-2685 meszaros.gergely@bme.hu
Székely Ildikó operátor vezető R ép. 434 463-2697 szekely.ildiko@bme.hu
Turcsik Gábor operátor R ép. 401 463-2685 turcsik.gabor@bme.hu
Ungermann Józsefné operátor R ép. 401 463-2685
Virág Zsoltné operátor R ép. 401 463-2685 virag.zsoltne@bme.hu
Zemlényiné Szilágyi
 Zsófia Judit
HSZK órarend ügyek
HSZK teremgazdálkodás
R ép. 436 463-1257 szilagyi.zsofia@bme.hu
Zolnai Zsolt szoftver fejlesztő R ép. 431 463-1169 zolnai.zsolt@bme.hu

Hallgatói Számítógép Központ: www.hszk.bme.hu

IT Üzemeltetési és Telekommunikációs Osztály

Bálint János osztályvezető R ép. 310/10 463-1629 balint.janos@bme.hu
Barkóczi Zsolt operátor R ép. 310/15 463-1616 barkoczi.zsolt@bme.hu
Bazsó Levente operátor R ép. 310/15 463-1616 bazso.levente@bme.hu
Bebesi Ferenc operátor R ép. 310/12 463-1988 bebesi.ferenc@bme.hu
Fehér György műszaki ügyintéző R ép. 310/8 463-3348 feher.gyorgy@bme.hu
Garamszegi József operátor R ép. 310/13 463-1553 garamszegi.jozsef@bme.hu
Gere Csilla telefonos ügyintéző R ép. 310/5 463-4173 gere.csilla@bme.hu
telefon@bme.hu
Jákó András rendszergazda R ép. 310/3 463-1672 jako.andras@bme.hu
Papp Tibor rendszergazda R ép. 310/10 463-1820 papp.tibor@bme.hu
Simon Imre Kristóf operátor R ép. 310/11 463-1674 simon.imre@bme.hu
Simor Endre műszaki ügyintéző R ép. 310/8 463-2420 (fax) simor.endre@bme.hu
Udvardy Balázs Poszeidon ügyintéző R ép. 310/12 463-1289 udvardy.balazs@bme.hu
Zentai Dániel operátor R ép. 310/15 463-1616 zentai.daniel@bme.hu

Telefonközpont:

Fritzné Karvai Katalin ügyviteli alkalmazott D ép. fszt. 463-2449 fritzne.karvai.katalin@bme.hu
Fazekas Mihály telefonügyintéző D ép. fszt. 463-1966 fazekas.mihaly@bme.hu
Kiss Csaba műszaki ügyintéző D ép. fszt. 463-3552 463-3553 kiss.csaba@bme.hu
Zuborné Tamás Katalin ügyviteli alkalmazott D ép. fszt. 463-2449 zuborne.tamas.katalin@bme.hu