BUDAPESTI MŰSZAKI ÉS GAZDASÁGTUDOMÁNYI EGYETEM

KANCELLÁRIA · INFORMATIKAI IGAZGATÓSÁG

Munkatársak

INFORMATIKAI IGAZGATÓSÁG

Szabady Szabolcs igazgató R ép. 310/1 463-2422 szabady.szabolcs@mail.bme.hu
Golenczki Krisztina titkárnő R ép. 310/1 463-2421 kriszta@mail.bme.hu
Folhofner Renáta ügyviteli alkalmazott R ép. 310/1 463-2421 folhofner.renata@mail.bme.hu

IT Szolgáltatási Osztály

Dr. Halász Péter osztályvezető R ép. 425 463-2154 halasz.peter@mail.bme.hu
Bessenyei György operátor R ép. 401 463-2685 gyorgy@hszk.bme.hu
Bördén Pál műszaki ügyintéző
IT beszerzés
R ép. 310/9 463-1831 borden.pal@mail.bme.hu
itbeszerzes@mail.bme.hu
Bozsik István szoftver fejlesztő R ép. 431 463-1169 bozsik@hszk.bme.hu
Eckhardt Ágnes operátor R ép. 401 463-2685 eckhardt@hszk.bme.hu
Makkai Károly operátor R ép. 401 463-2685 makkai@hszk.bme.hu
Mészáros Gergely operátor R ép. 401 463-2685 gergely@hszk.bme.hu
Sebesi-Kiss Róbert műszaki ügyintéző R ép. 310/10 463-1671 sebesi.kiss.robert@mail.bme.hu
Somogyvári Tibor műszaki ügyintéző
IT beszerzés
R ép. 310/9 463-1831 tibor.somogyvari@mail.bme.hu
itbeszerzes@mail.bme.hu
Székely Ildikó operátor vezető R ép. 434 463-2697 szekely@hszk.bme.hu
Turcsik Gábor operátor R ép. 401 463-2685 turcsik@hszk.bme.hu
Ungermann Józsefné operátor R ép. 401 463-2685
Virág Zsoltné operátor R ép. 401 463-2685 miklos@hszk.bme.hu
Zemlényiné Szilágyi
 Zsófia Judit
HSZK órarend ügyek
HSZK teremgazdálkodás
R ép. 436 463-1257 szzsofi@hszk.bme.hu
Zolnai Zsolt szoftver fejlesztő R ép. 431 463-1169 zzsolt@hszk.bme.hu

Hallgatói Számítógép Központ: www.hszk.bme.hu

IT Üzemeltetési és Telekommunikációs Osztály

Balogh József igazgatóhelyettes R ép. 310/1 463-1679 balogh@eik.bme.hu
Bálint János operátor R ép. 310/15 463-1616 balint.janos@mail.bme.hu
Bebesi Ferenc operátor R ép. 310/12 463-1988 fbebesi@mail.bme.hu
Fehér György műszaki ügyintéző R ép. 310/8 463-3348 fehergy@gmf.bme.hu
Garamszegi József operátor R ép. 310/15 463-1616 garamszegi.jozsef@mail.bme.hu
Jákó András rendszergazda R ép. 310/3 463-1672 jako.andras@eik.bme.hu
Papp Tibor rendszergazda R ép. 310/10 463-1820 pat@mail.bme.hu
Rimár Péter operátor R ép. 310/15 463-1616 rimar.peter@mail.bme.hu
Simon Imre Kristóf operátor R ép. 310/11 463-1674 thuthu@eik.bme.hu
Simor Endre műszaki ügyintéző R ép. 310/8 463-2420 (fax) simor@gmf.bme.hu
Tóth Mirtill telefonos ügyintéző R ép. 310/5 463-4173 telefon@mail.bme.hu
Udvardy Balázs Poszeidon ügyintéző R ép. 310/12 463-1289 udvardybalazs@mail.bme.hu

Telefonközpont:

Fritzné Karvai Katalin ügyviteli alkalmazott D ép. fszt. 463-2449 fritzne@mail.bme.hu
Fazekas Mihály telefonügyintéző D ép. fszt. 463-1966 michael@telkp.bme.hu
Kiss Csaba műszaki ügyintéző D ép. fszt. 463-3552 463-3553 kiss.csaba@mail.bme.hu
Zuborné Tamás Katalin ügyviteli alkalmazott D ép. fszt. 463-2449 zuborne@mail.bme.hu